Üretim hattı

Çin Langfang Gome Aluminium Co., Ltd., Hebei Eyaleti, Bazhou Şehri, Shengfang Kasabası, Çin Cam Mobilya Endüstri Parkı'nda yer almaktadır.Uygun ulaşım ve mükemmel konum avantajları ile Pekin, Tianjin ve Xiong'an Yeni Bölgelerinin ortasında yer almaktadır.Firmamız 680 milyon yuan toplam varlıkları ile 100.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Kuzey Çin'de büyük ölçekli bir alüminyum profil, döküm alüminyum ve alüminyum profil derin işleme üreticisidir.

 

Langfang Guomei Aluminium Industry Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 

Şirket şu anda 500-5000 ton arasında değişen 15 gelişmiş alüminyum ekstrüzyon üretim hattına, 2 püskürtme üretim hattına, 2 oksidasyon üretim hattına, 1 florokarbon püskürtme hattına ve endüstriyel alüminyum Profiller, mimari alüminyum üreten 10 yerli gelişmiş alüminyum alaşımlı döküm ekipmanına sahiptir. profilleri, mobilya alüminyum profilleri, radyatör alüminyum profilleri, yıllık 50.000 ton alüminyum profil üretimi ile.Ürünler Hebei, Pekin, Tianjin, Shanxi, İç Moğolistan ve diğer bölgelere satılmakta ve Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Güneydoğu Asya'da 58 ülkeye ihraç edilmektedir.alan.

 

Langfang Guomei Aluminium Industry Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

 

Langfang Guomei Aluminium Industry Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

 

Firmamız yüksek kaliteli ürünleri ile iç ve dış pazarlardan oybirliği ile övgüler almıştır.Çin Langfang Alcoa Co., Ltd. sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor!

OEM / ODM

Gome Alüminyum size OEM, ODM ve özelleştirilmiş hizmetler sağlayabilir.

Ar-Ge

Şirketimizin Ar-Ge ekibi, 32 kıdemli teknisyen ve 24 ara teknisyen de dahil olmak üzere güçlüdür. Yurtiçi üniversiteler ve bilimsel araştırma enstitüleri ile işbirliği yapan şirket, yetenekleri tanıtır, teknolojiyi tanıtır, sürekli olarak çevre dostu ve enerji tasarruflu ürünleri yurt içi ve yurt dışı pazarlara sunar.