Langfang Guomei Aluminium Industry Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Langfang Guomei Aluminium Industry Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Langfang Guomei Aluminium Industry Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Langfang Guomei Aluminium Industry Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Langfang Guomei Aluminium Industry Co., Ltd. şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Satıcı
Markalar: Goomay
No. Çalışanları: 300~400
Yıllık satış: 50000000-79000000
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

Çin Langfang Gome Aluminium Co., Ltd. 1999 yılında kurulmuştur ve 20 yılı aşkın alüminyum ve döküm alüminyum üretim tecrübesine sahiptir. Şirketin 8 kıdemli teknisyeni, 24 ara teknisyeni ve 700 işletme işçisi var. Firmamız kaliteyi sağlamak için gelişmiş ERP yönetim sistemi ve gelişmiş fiziksel ve kimyasal test ekipmanlarını benimser. Şimdi Gome Aluminium, ISO9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını geçti. Şirket, dürüstlükle kurumsal bir marka oluşturmakta ve itici güç olarak inovasyonla kurumsal gelişimi teşvik etmekte ısrar ediyor. Çin Langfang Gome Aluminium, sofistike üretim ekipmanlarına, güçlü teknik güce, gelişmiş üretim yönetim sistemine ve mükemmel satış sonrası servis sistemine sahiptir. İşbirliğini tartışmaya hoş geldiniz!

 

 

 

Geçmiş

Firmamız gelişmiş bir alüminyum ekstrüzyon üretim hattı kurmuştur ve ürün stabilitesini ve üretim verimliliğini büyük ölçüde artıran gelişmiş alüminyum alaşımlı kalıp döküm ekipmanına sahiptir. Tüm üretim süreci kesinlikle ISO9001 kalite yönetim sistemini uygular.

Hizmet

Firmamız size daha iyi satış öncesi, satış içi ve satış sonrası hizmetler sunmak için profesyonel bir pazarlama ekibine sahiptir. Her müşterinin sorunu zamanında ele alınacak ve çözülecektir.

 

Ekibimiz

Gome Alüminyum her zaman "Önce Kalite, Önce Müşteri" iş felsefesine bağlı kalır ve "%100 ürün kalitesi örnekleme geçiş oranı, %100 fabrika geçiş oranı ve %100 müşteri memnuniyeti oranı" olan genel kalite yönetim hedefine ulaşır.